annotation به عنوان توضیحات و محدودیت های مهم برای مقامات مهاجرت و دارندگان ویزا عمل می کنند. برای دارندگان ویزا بسیار مهم است که هر گونه یادداشت در مورد ویزای خود را درک و رعایت کنند تا از مسائل مهاجرت در هنگام ورود به ایالات متحده جلوگیری کنند.

در زمینه ویزای ایالات متحده ، “annotation” به اطلاعات یا اظهارات اضافی اشاره دارد که به مهر ویزا در گذرنامه مسافر اضافه می شود. این یادداشت ها جزئیات یا شرایط خاصی را در رابطه با ویزا و واجد شرایط بودن یا محدودیت های مسافر در هنگام ورود به ایالات متحده ارائه می دهند.

annotation 212(g)(2)(B)

در تصویب annotation 212(g)(2)(B)، عبارات زیر از معنای آن استفاده می‌شود:

212: ارجاع به بخش 212 از قانون مهاجرت و تابعیت آمریکا که شرایط و محدودیت‌های ورود و مقیم شدن در این کشور را تعیین می‌کند.

(g): بیان می‌کند که مشمولانی که با این بند توافق کنند، می‌توانند از شرایط و محدودیت‌های قانون مستثنی شوند.

(2): بخشی که مورد ارجاع قرار می‌گیرد و شرایط خاصی را برای اعفای جزئی از محدودیت‌ها تعیین می‌کند.

(B): زیربخش خاصی از بخش 212(g)(2) که در آن شرایط و محدودیت‌های مشمولین که در حال حاضر در خارج از ایالات متحده هستند و قصد ورود به این کشور را دارند، مشخص می‌شود.

بنابراین، annotation 212(g)(2)(B) به معنای مشروطیت‌هایی است که برای افرادی که در حال حاضر در خارج از ایالات متحده هستند و قصد ورود به این کشور را دارند، تعیین می‌شود. این شرایط و محدودیت‌ها ممکن است به علت مسائل امنیتی، بهداشتی، جرم و جنایت و سایر عوامل مشخص شده در قوانین مهاجرت و تابعیت آمریکا اعمال شود.

Class B Req. ATTN. of USPHS at POE

قانون مهاجرت ایالات متحده، متقاضیانی را که قصد دارند به طور دائم به ایالات متحده نقل مکان کنند، ملزم می کند که قبل از ورود به این کشور یک ارزیابی پزشکی داشته باشند. هدف از غربالگری اجباری ممانعت از ورود به افرادی است که دارای بیماری‌های واگیر بهداشت عمومی، اختلالات جسمی یا روانی مرتبط با رفتارهای مضر، اعتیاد به مواد مخدر، سل و… هستند یا احتمال دارد که تحت پوشش دولت قرار گیرند.

Class B Req. ATTN. of USPHS at POE به معنای توجه سازمان خدمات بهداشت عمومی آمریکا در نقطه ورود به کشور است.

این جمله به این معناست که فردی که وارد آمریکا می‌شود و احتمال دارد نیاز به مراقبت یا توجه خاص از سوی سازمان خدمات بهداشت عمومی آمریکا (USPHS) داشته باشد، باید در نقطه ورود به کشور به این موضوع توجه کند و با USPHS تماس بگیرد. این ممکن است به دلیل وضعیت سلامتی خاص، نیاز به پرسنل پزشکی یا سایر موارد مرتبط با بهداشت عمومی باشد. بنابراین، اگر این جمله در ویزای شما آمده است، باید از فرآیند ورود به کشور آگاه باشید و در صورت نیاز با USPHS در ارتباط باشید.

این‌ مطلب برای اولین بار توسط انجمن لاتاری امریکا در وب منتشر می‌شود

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0