مراحل بعد از گرفتن 2nl

⭐️اول از همه دوستانی که کیس خودشون رو در لیست گروه ها و یا کانال اعلام کیس ها دیدن حتما ایمیل رو چک کنن.
⭐️اگر ایمیل نیومده منتظر اپدیت باشن ظرف یکی دو روز و باز اگر نیومد حتما پیگیر باشن و ایمیل بزنن به kcc تا نامه دوم جایگزین نامه اول برنده شدن در لاتری بشه.
⭐️رجیستر سفارت و گرفتن مدیکال هیچ ربطی بهم ندارن ولی توصیه میشه با توجه به فوریت گرفتن مدیکال در تایم مطلوب برای مدیکال اول اقدام کنید.

نکات گرفتن وقت مدیکال و ریجستر

نکته بعدی اگه پس از 2nl وضعیت کیستون در ceac، به In transit یا ready تغییر کرده احتمالا میتونید ریجستر کنید این قضیه به سفارت ربط داره که کیس شمارو روی دیتابیس سایت برای رجیستر ready قرار بدن… (برای رجیستر کردن و وقت مدیکال عجله نکنید، طبق تجربه اگر وقت مدیکال تا یک ماه بعد رو نشون میده مثلا اگر تاریخ دعوت شدنتون ۴۰ روز به بالا هست، پس باید حدود ده روز صبر کنید.

ثبت نام در سایت ریجستری نیاز به اپدیت از طرف سفارت داره و تا ۵ روز کاری هم میتونه طول بکشه. دوستانی که موفق نمیشن و بهشون خطا میده هیچ جای نگرانی نداره و فقط صبر کنن و هر روز امتحان کنن. تا روز قبل از مصاحبه هم میتونید این کار رو انجام بدین.پس فقط کافیه که فراموش نکنید و هیچ عجله ای در این قسمت در کار نیست. اگر همچنان ارور رجیستر داد که کیس شما فعلا ready نشده و داشت دیر میشد بالای صفحه یه آدرس ایمیل هست، یک سری مشخصات به اون ایمیل می‌فرستید اونا درستش میکنن (توضیحات دقیق توی همون صفحه داده شده).

💥توجه کنید که برای تک تک اعضای کیس نیاز هست ریجستر انجام شود. اول کیس برنده ثبت نام میکنه و سپس بقیه رو اضاف میکنه.

✅ نکات رجیستر سفارت امریکا در انکارا

ازتون ادرس محل اقامت ترکیه و تاریخ پرواز ها رو میخواد که مهم نیست و پر نکنید
برای پست دو تا حالت داره
✔️ اول اینکه پاسپورت بره پست خودتون برین بگیرین ( توصیه میشه )
✔️ دوم اینکه ادرس بدین پست براتون بیاره ( هم باید ادرس دقیق بدین و هم هزینه بیشتر. این قسمت در صورتی پر میشه که شما بخواهید شهری غیر از آنکارا در ترکیه و یا آدرسی بغیر از ptt نوشته شده در آنکارا پاسپورتتونو توسط مامور پست تحویل بگیرید که هزینه اضافی باید بصورت آنلاین با ویزا کارت یا مستر کارت پرداخت کنید در غیر اینصورت همون شعبه پیش فرضی که هست را انتخاب کنید و این قسمت خالی بزارید)
کسایی که حالت اول رو انتخاب کردن ادرس پست رو میخواد ازشون که یک گزینه بیشتر ندارین و همون رو انتخاب میکنن
یوزر و پسورد رو فراموش نکنید

✅ نکات رجیستر سفارت امریکا در ایروان

توی پروسه رجیستر سفارت یه ادرس بیشتر نداره برای دریافت پاسپورت همون رو انتخاب میکنید.

[membership_protected_links]