ما در لاتاری امریکا به مبحث ویزای تنوع نژادی امریکا برای مخاطبان فارسی زبان می پردازیم. این سایت فارغ از مسائل سیاسی، مذهبی، نژادی و قومی در تلاش است منابع اطلاعاتی و مفید و همچنین تجربیات را از مرحله ثبت نام لاتاری گرین کارت تا مرحله اخذ ویزا و شرایط زندگی در ایالت های مختلف امریکا را ارائه دهد.

لاتاری در لغت به معنی بخت آزمایی یا قرعه کشی میباشد ولی تفاوت بسیاری با هر قرعه کشی یا بخت آزمایی که تا به حال دیدید دارد. برخلاف بانک ها و شرکت ها این قرعه کشی برای پول یا خانه نیست و برنده قرعه کشی شانس دریافت گرین کارت آمریکا را پیدا می‌کند. شرکت کنندگان باید شرایط کافی و لازم را داشته باشند. باید در نظر داشت که شرکت در لاتاری به معنی برنده شدن صد در صد نیست! شما فقط میتوانید شانس خود را محک بزنید.

  • سایت لاتاری امریکا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، بحث و تبادل نظر سیاسی ممنوع می باشد و در صورت مشاهده کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
  • طبق قوانین تمامی کشور ها از جمله قوانین جمهوری اسلامی ایران شرکت در لاتاری امری کاملا قانونی است چرا که شرط بندی و قمار نیست بلکه یک برنامه مهاجرتی محسوب می‌شود.
  • طبق قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات بند یک ماده ۲ هرشخص ایرانی حق دسترسی به اطلاعات عمومی را دارد مگر انکه قانون منع کرده باشد.
  • در سایت لاتاری امریکا، نژاد پرستی، بی احترامی به هر نوع شخصیتی در هر جامعه ای جایگاهی ندارد.
  • سایت لاتاری امریکا خدمات مربوط به پناهندگی انجام نمی‌دهد. سایت لاتاری امریکا به هیچ عنوان پناهندگی را توصیه نمی کند و مطالب مربوط به آن را نشر نمی‌دهد.
  • ما فرهنگ مهاجرت را ترویج نمی‌دهیم فقط دانسته ها و تجربیات را از پروسه گرین کارت امریکا را به اشتراک می‌گذاریم.

شرایط همکاری

داشتن تجربه و اطلاعات کافی از مبحث لاتاری ویزای دایورسیتی و شرایط زندگی در ایالت های مختلف امریکا

چطور به لاتاری امریکا بپیوندم

میتوانید با عضویت در سایت و اطلاع به ما از طریق ایمیل، (جهت ارتفاع سطح کاربری) با انتشار مطالب به زنجیره لاتاری امریکا بپیوندید (مطالب پس از تایید منتشر می شوند) برای عضویت از بخش ورود بالای سایت استفاده نمایید.