انجمن لاتاری امریکا {dvprogram.ir} بزرگترین اجتماع برندگان لاتاری ایران است که به مبحث ویزای تنوع نژادی امریکا برای مخاطبان پارسی زبان می پردازد. اعضای انجمن لاتاری امریک فارغ از مسائل سیاسی، مذهبی و نژادی در تلاش هستند تجربیات و دانسته های خود از پروسه ویزای تنوع نژادی را بین یکدیگر انتقال دهند. مبنای اطلاعات انجمن بر اساس سایت https://travel.state.gov و داده های سیس وزارت امور خارجه امریکا و سایت سفارتهای آن تهیه شده است از این‌رو در تلاشیم تجربیات خود از برنامه ویزای DV را در چهارچوب قوانین و مقررات سازمان برگزار کننده آن با افراد دیگر به اشتراک بگذاریم.

چرا انجمن لاتاری امریکا؟
انجمن های مردم‌نهاد برای رسیدن به اهداف گوناگونی فعالیت می‌کنند و معمولاً در جهت پیشبرد اهداف انسانی، رفاه اجتماعی، آگاهی بخشی به اقشار مختلف اعضا در حرکت هستند. تعداد این قبیل انجمن‌ها بسیار زیاد است و اهداف آن‌ها طیف وسیعی از موقعیت‌ها را در بر می‌گیرد. برای نمونه می‌توان به چند مورد از آنها اشاره کرد:

  • حمایت از کودکان کار
  • بهبود وضعیت محیط زیست
  • تشویق مردم به رعایت حقوق بشر و حقوق حیوانات در جامعه
  • مطرح ساختن یک برنامهٔ مشترک و دسته جمعی و آگاهی‌رسانی به طبقات مختلف جامعه برای بالا بردن کیفیت زندگی

انجمن لاتاری امریکا به عنوان اولین NGO با محوریت لاتاری گرین کارت آمریکا از سال ۲۰۲۱ فعالیت خود را آغاز نمود. این انجمن به مبحث ویزای تنوع نژادی امریکا برای مخاطبان پارسی زبان می پردازد. ما مطابق با قوانین و مقررات ویزای تنوع، به برندگان ایرانی آن راهنمایی بشردوستانه انجام می‌دهیم و تنها هدف ما، ارائه مطالب مورد نیاز شما به زبان پارسی است که باعث تسهیل فرایند می شود.
این انجمن برای فعالیت خود نیاز به تامین مالی ندارد و استمرار فعالیت آن مستلزم هیچ هزینه‌ای نیست، همچنین استفاده از عمده مطالب انجمن نیاز به عضویت در سایت ندارد و کاملا رایگان است، چراکه ما هیچ اطلاعاتی از اعضای انجمن با نیت مقاصدی خاص، دریافت و ذخیره نمی‌کنیم.

تمامی ادمین های انجمن لاتاری امریکا به صورت داوطلبانه و بدون مقاصد مالی و مادی فعالیت می‌کنند. آنها به تعهد اخلاقی خود بر حمایت و آگاهی دادن به افراد انجمن پایبند هستند. دلیل داوطلب شدن ادمین‌ها چیزی نیست جز فعالیت انسان دوستانه. آنها که به صورت شبانه روزی تلاش می‌کنند مهارت و تجربیات خود از برنامه ویزای تنوع نژادی را در اختیار مخاطبین انجمن قرار دهند.

لازم است چند نکته را یادآور شویم؛

  • این سایت صرفا برای راهنمایی و اطلاع رسانی از جزئیات و مراحل ویزای تنوع نژادی آمریکا برای کاربران پارسی زبان راه اندازی شده است.
  • طبق قوانین تمامی کشور‌ها شرکت در لاتاری امریکا کاملا قانونی است چرا که شرط‌بندی و قمار نیست بلکه یک برنامه مهاجرتی محسوب می‌شود.
  • طبق قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات بند یک ماده ۲ هرشخص ایرانی حق دسترسی به اطلاعات عمومی را دارد مگر انکه قانون منع کرده باشد.
  • ما در انجمن لاتاری امریکا اطلاعات مربوط به پناهندگی ارائه نمی‌دهیم و به هیچ عنوان پناهندگی را توصیه نمی‌کنیم و مطالب مربوط به آن را نشر نمی‌دهیم.
  • ما فرهنگ مهاجرت را ترویج نمی‌دهیم فقط دانسته ها و تجربیات از پروسه لاتاری گرین کارت را با افرادی که رویای زندگی در آمریکا دارند به اشتراک می‌گذاریم.

در حال حاضر فقط روی بستر وب، تلگرام و اینستاگرام فعالیت میکنیم
گروه تلگرام انجمن لاتاری امریکا به ادرس DVprogramir@
گروه تلگرام انجمن زندگی در امریکا به ادرس Life_in_USA@
پیج اینستاگرامی انجمن لاتاری امریکا به ادرس DVprogram.ir

لینک موسسه محک برای کمک به درمان کودکان مبتلا به سرطان. یا هر موسسه ای که مورد تایید خودتان است.