یکی از دغدغه های مهاجران آمریکا این هست که کدام شهر یا ایالت برای زندگی متناسب تر هست. سایتهای فراوانی برای مقایسه شهرهای آمریکا از نظر هزینه زندگی، میانگین درآمد، امنیت، سطح آموزشی، امکانات رفاهی تفریحی یا amenities و … وجود دارد. البته این اطلاعات فقط بصورت کلی ایده ای به شما میدهد و بهتر هست از تصمیم گرفتن صرفا بر اساس اطلاعات سایت خودداری شود. اطلاعات این سایتها در کنار اطلاعات دیگر میتواند راهنمای بسیار خوبی باشد.
دقت کنید ایالتها از لحاظ قوانین بسیار متفاوتن مثلا اگرچه قانونه داشتن بیمه اجباری در بسیاری از ایالتها برداشته شده ولی در بعضی ایالتها مانند ماسوچوست همچنان داشتن بیمه درمانی اجباری هست و نداشتن بیمه باعث جریمه میشود.

این یک سایت خوب هست که میشه شهرها در همه جای دنیا را بر اساس cost of living, quality of life, crimes, , healthcare system, و غیره مقایسه کرد.

یک وبسایت عالی برای اطلاع از هزینه‌های زندگی در کشورها و شهرهای دنیا وبسایت numbeo.com است.

یکی از ویژگی‌های این سایت این است که بطور مداوم توسط کاربران بروزرسانی می‌شود و بنابراین می‌توان گفت که در بسیاری از کشورها فاکتورهای اعلامی همیشه آپدیت می‌باشد.

وبسایت Numbeo یک بانک اطلاعاتی جهانی است که از قیمت‌های مصرف کننده گزارش شده، میزان جرم و جنایت، کیفیت مراقبت‌های بهداشتی گزارش می‌دهد. Numbeo یک پایگاه داده آنلاین مشترک است که به کاربران امکان می‌دهد اطلاعات مربوط به هزینه زندگی بین کشورها و شهرها را به اشتراک بگذارند و مقایسه کنند. وب سایت Numbeo توسط Numbeo doo، شرکت ثبت شده در صربستان اداره می‌شود. بنیان‌گذار Numbeo یک مهندس نرم افزار سابق گوگل است.

محبوبیت وب سایت Numbeo 

وب سایت Numbeo آن چنان از شهرت و محبوبیتی برخوردار است که در صدها روزنامه اصلی در سراسر جهان از جمله Forbes ،Business Insider ،Time ،The اکونومیست، بی بی سی، نیویورک تایمز، چین دیلی، تلگراف به عنوان منبع ذکر شده یا مورد استفاده قرار می‌گیرد. Numbeo ادعا می کند که بزرگترین وب سایت در نوع خود با بیش از 1.3 میلیون داده جمع‌آوری شده از اوت 2014 است. حتی وب سایت Numbeo بعضی اوقات توسط FAO سازمان ملل، صندوق بین‌المللی پول، بانک جهانی و بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی دیگر مورد استفاده قرار گرفته است.

قیمت‌هایی که در این سایت ارائه می‌شوند میانگین هستند و برای دانشجویان می‌توان تخمین زد که به مراتب هزینه‌ها کمتر از این مقدار می‌شود. از ویژگی‌های این سایت ارائه هزینه‌های زندگی اکثر شهرها مقایسه هزینه‌ها بین شهرها، کیفیت زندگی می‌باشد.

با استفاده از سایت زیر میتوانید مالیات برای درآمدهای مختلف را حساب کنید:

https://smartasset.com

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0