دانلود آموزش فارسی نرم افزار اَنکی

با استفاده از Anki همه چیز را به صورت کارا به خاطر بسپارید.

Anki یک برنامه کاربردی رایگان است که به خاطر سپردن همه چیز را آسان می کند. از آنجا که بسیار کارآمدتر از روش های سنتی است، می تواند تا حد زیادی زمان صرف شده جهت یادگیری را کاهش داده و تا حد زیادی میزان یادگیری شما را افزایش دهد. هر کسی که نیاز به یادآوری چیزهایی (مانند کلمات، اطلاعات و …) در زندگی روزمره خود دارد، می تواند از Anki بهره مند شود. از آنجا که این برنامه از محتوا، تصاویر، صدا، فیلم ها و نشانه گذاری های علمی (از طریق LaTeX) پشتیبانی می کند، بنابراین امکانات آن نامحدود است. به عنوان مثال:

 1. یادگیری زبان
 2. مطالعه برای امتحانات پزشکی و قانون
 3. به خاطر سپردن نام ها و چهره مردم
 4. تسلط بر روی جغرافیا
 5. یادگیری اشعار طولانی
 6. و حتی تمرین آکوردهای گیتار!

این برنامه می تواند گزینه بسیار مناسبی برای گذراندن اوقات خود در اتوبوس یا جاهای دیگر باشد و به راحتی همه چیز را با مرتب سازی هایی که انجام می دهد به خاطر بسپارید.

Anki is a program which makes remembering things easy. Because it’s a lot more efficient than traditional study methods, you can either greatly decrease your time spent studying, or greatly increase the amount you learn.

Anyone who needs to remember things in their daily life can benefit from Anki. Since it is content-agnostic and supports images, audio, videos and scientific markup (via LaTeX), the possibilities are endless.
For example:

Learning a language
Studying for medical and law exams
Memorizing people’s names and faces
Brushing up on geography
Mastering long poems
Even practicing guitar chords!

اطلاعات فلش کارتها اگر حساب کاربری داشته باشید روی سرورهای سایتش سیو میشه و قابلیت سینس شدن رو تمامی پلفرمهارو داره یعنی هم میتونید با گوشی مطالعه کنید هم با سیستم عامل های دیگه. ساخت حساب کاربری رایگانه کلا رایگانه…
مدت نگهداری فلشکارت‌ها روی سرور میزبان بستگی به آنلاین شدن شما داره اگر بیشتر از یکماه از این اپ استفاده نشه بنابر این گرفته میشه که شما دیگه پیگیر مطالعه نیستید و فلش کارتها از سرور پاک میشه نه از وسیله شما. از جهت نیاز به آپلود مطالب این قضیه رو میگم.
ضمنا فلش کارت‌های زیادی به زبان فارسی/انگلیسی تهیه شده و نیازی به ساختنش وجود نداره و قابلیت ادیت و شخصی سازی دارن.لینک فلشکارتها توی همین مطلب بالاتر قرار داده شده. از این جعبه لایتنر لذت ببرید.

– ویژگی های کلیدی انکی:

 1. مطالب فلش کارت های پشتیبانی شده: متن ها، تصاویر، صداها
 2. تکرار فاصله (الگوریتم supermemo 2 )
 3. یکپارچه سازی متن به گفتار
 4. بیش از ۶۰۰۰ مطلب مختلف
 5. ابزارک پیشرفت
 6. گزارش های آماری
 7. همگام سازی با AnkiWeb
 8. منبع باز
 9. امکان استفاده از همۀ دیوایس ها
 10. پشتیبانی از محتوا، تصاویر، صدا، فیلم ها و نشانه گذاری های علمی (از طریق LaTeX)

ابزار اصلی ما برای به خاطر‌سپردن اطلاعات مختلف مانند کلمات و اصول و قواعد تلفظ و گرامر، برنامه انکی بر روی کامپیوتر و انکی‌دروید بر روی تبلت و گوشی‌های اندروید است.

این برنامه‌ی رایگان، ساده و قدرتمند را می‌توان روی دستگاه ها (موبایل، تبلت و کامپیوتر) و سیستم عامل‌های مختلف (ویندوز، مک، لینوکس، اندروید، iOS) نصب کرد.

دانلود و نصب انکی

قبل از هر چیز، لازم است که برنامه انکی را دانلود کنیم. برای این‌کار کافیست از لیست زیر، نسخه مناسب انکی را برای دستگاه و سیستم عاملی که استفاده می‌کنیم، دانلود کنیم:

میتوانید آموزش فارسی این نرم افزار که به صورت جامع و به زبان فارسی تهیه گردیده را از سایت خرید و دانلود نمائید.

همچنین امکان دریافت این برنامه از وب سایت رسمی آن به آدرس ankisrs.net وجود دارد.

پس از دانلود، مراحل ساده نصب را دنبال می‌کنیم تا برنامه انکی روی دستگاه ما نصب شود.

انتخاب زبان محیط برنامه انکی، بر روی کامپیوتر

پس ار نصب انکی بر روی کامپیوتر و هنگام اولین اجرا، از شما خواسته می‌شود که زبان محیط برنامه -فهرست‌ها، دکمه‌ها و غیره- را انتخاب کنیم. توصیه می‌شود که در این مرحله، زبان انگلیسی را انتخاب شود. کار با نسخه فارسی این برنامه به دلیل ترجمه ضعیف و در بعضی موارد نادرست آن، راحت نیست. 

دریافت پکیج لغات آموزش انگلیسی

پکیج های لغات آمادۀ کتاب های « ۵۰۴ واژه،۴۵۰ واژۀ تافل و ۱۱۰۰ واژه » که شامل فایل های apkg. است را از وب سایت dvprogram.ir در ادامه دریافت و فایل های موجود در فایل فشرده را استخراج نمایید.

 پکیج لغات آمادۀ « 504, 450 , 1100» برنامۀ Anki

دانلود با لینک مستقیم

حجم فايل: 2٫21 MB  نوع فايل:zip

پکیج لغات آمادۀ کتاب های آمادگی آزمون « GRE » که شامل فایل های apkg. است را از وب سایت سایت.ir در ادامه دریافت و فایل های موجود در فایل فشرده را استخراج نمایید.

 پکیج لغات آمادۀ « GRE » برنامۀ Anki

دانلود با لینک مستقیم

حجم فايل: 827٫20 kB  نوع فايل:zip

 درست کردن اولین فلش کارت 

نرم افزار انکی به صورت پیش فرض در هر روز ۲۰ لغت جدید را برای مطالعه به مجموعه لغاتی که باید مرور شود اضافه می کند که این عدد قابل تغییر است. با توجه به کاربردی بودن این نرم افزار برای حفظ لغات زبان یا مطالعه دروس میتوانید آموزش فارسی این نرم افزار که به صورت جامع و به زبان فارسی تهیه گردیده را از سایت خرید و دانلود نمائید. 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0