سفارت آمریکا در ایروان

سفارت آمریکا در ایروان در کنار دریاچه Yerevanyan قرار گرفته است. مختصات دقیق این مکان روی نقشه 40.1613002,44.4768984 میباشد، ضمنا برای مشاهده موقعیت مکانی دقیق این مکان روی نقشه گوگل می توانید اینجا کلیک کنید.

آدرس سفارت آمریکا در ایروان:

ایروان منطقه ایروان 0082 خیابان آمریکا 1
1American Avenue, Yerevan 0082, Armenia
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
سایت سفارت ایروان
https://am.usembassy.gov
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
ایمیل سفارت ایروان
[email protected]
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
رجیستر سفارت ایروان
https://ais.usvisa-info.com/fa-am/iv/information/iv_services

هتل های نزدیک به سفارت ایروان

برخلاف سفارت آمریکا در آنکارا، هتل ها نسبتا فاصله طولانی به سفارت دارند. شما به هرحال نیاز به استفاده از ترانسفر خواهید داشت. اکثر هتل ها نزدیکی میدان جمهوری ایروان هستند. اما دو هتل گران قیمت در جنوب شرقی دریاچه قرار دارد. به هرحال انتخاب هتل یا آپارتمان یا هر گزینه دیگری باید در فصل سفر به تناسب شرایط انجام شود. 

رزرو هتل در ایروان

برای رزرو هتل در ایروان میتوانید از سایت Booking.com استفاده کنید. البته برای استفاده از این سایت باید کارت اعتباری داشته باشید اما برای سهولت انجام میتوانید از آژانس های مسافرتی بهره مند شوید.

پرواز به ایروان

هزینه پرواز به ایروان بستگی به فصل و هواپیمایی و کلاس پرواز دارد. برای اطلاع از هزینه های دقیق باید از آژانس های مسافرتی پیگیری قیمت کنید و البته توجه کنید که در صورت اخذ بلیط سیستمی امکان کنسل کردن و تغییر آن را خواهید داشت اما در صورتی که از چارتر استفاده کنید امکان لغو و تغییر نخواهد بود.

هزینه های مصاحبه در ایروان

هزینه مصاحبه در سفارت آمریکا در ایروان با تمام سفارت های دیگر برابر است. هزینه های سفارتی در تمام سفارت ها یکسان بوده و برای برندگان لاتاری مبلغ 330 دلار میباشد. این مبلغ در لحظه فعلی که این مقاله نگاشته میشود معتبر میباشد و ممکن است در این لحظه که شما مقاله را مطالعه میفرمایید این مبلغ تغییر کرده باشد. این هزینه قابل استرداد نیست و برای هر نفر باید پرداخت شد. هزینه 330 دلاری برای مصاحبه و تشکیل پرونده نقدا در محل سفارت پرداخت میشود. هزینه سفارت قبل از مصاحبه پرداخت خواهد شد و سپس مدارک شما دریافت میشوند.

مدارک مورد نیاز برندگان لاتاری

در مورد آنکارا این مورد حائز اهمیت است که تا سال 2016 باید قبل از ورود به سفارت از طریق پست، نسبت به ارسال مدارک فیزیکی به سفارت اقدام میکردید. اما از دوره لاتاری 2017 این موضوع کنسل شد و هر برنده باید شخصا با حضور در سفارت نسبت به ارائه مدارک اقدام کند. برای مشاهده لیست مدارک مورد نیاز برای سفارت برای برندگان لاتاری و البته متقاضیان ویزاهای مهاجرتی اینجا کلیک کنید.

مصاحبه برندگان لاتاری

بزرگترین نگرانی برندگان لاتاری و متقاضیان ویزا در سفارت های ایالات متحده آمریکا، ترس از مصاحبه و نگرانی از سوالات احتمالی است. مصاحبه هر نفر پس از پرداخت وجه سفارت ممکن است از 5 دقیقه تا یک ساعت به طول بیانجامد. مشخص نیست در هر سفارت به کدام افسر برخورد کنید. هیچکس بر اساس ساعت اعلامی مصاحبه نمیشود. چیزی شبیه نانوایی. هرکسی که سریعتر وارد سفارت شود سریعتر نوبت میگیرد و سریعتر مصاحبه اش انجام خواهد شد. از این نظر جای بحث دارد. توصیه میکنیم راس ساعت 7:30 جلوی درب سفارت آماده ورود باشید. از همراه داشتن هرگونه وسایل اضافی مانند گوشی، لوازم آرایش، فلش، دوربین و … اجتناب کنید، فقط و فقط مدارک.

U.S. Embassy Yerevan
https://am.usembassy.gov/

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0