چند سوال در رابطه با ازدواج در هنگام پروسه لاتاری به همراه پاسخ را با هم مرور میکنیم:

سوال: اگر برنده لاتاری در هنگام ثبت نام مجرد باشد اما پس از قبولی در لاتاری ازدواج نماید(قبل از ارسال فرم DS260)آیا این اتفاق خدشه ای به کیس او وارد می کند؟
جواب: خیر_او می تواند نام همسر خود را در فرم DS260 وارد نماید و پس از آن در زمان ارسال مدارک مستندات مربوط به ازدواج پس از ثبت نام را برای KCC ارسال کند.

سوال: اگر برنده لاتاری پس از ارسال فرم DS260 و قبل از اینکه کیس او کارنت و آماده ی دعوت به مصاحبه شود ازدواج نماید چکار باید بکند؟
جواب: با یک ایمیل از KCC بخواهد که فرم او را باز کند سپس در گام اول در فرم خودش وضعیت تاهل خود را از مجرد به متاهل تغییر داده و اصلاحات لازم را انجام دهد و در گام بعدی همسر قانونی خود را به عنوان اپلیکنت همراه اضافه نموده و فرم DS260 را برای او نیز تکمیل کند.پیشنهاد می شود در ایمیل درخواست باز کردن فرم سند ازدواج قانونی را به همراه ترجمه ی رسمی اش برای KCC ارسال نماید.

سوال: اگر برنده لاتاری پس از کارنت شدن کیس و انتقال پرونده به سفارت مورد نظر جهت مصاحبه ازدواج نماید چکار باید بکند؟
جواب: در این صورت احتیاط واجب!!!این است که در ابتدا KCC را در جریان بگذارید اما کار اصلی شما درخواست از سفارت برای اضافه کردن همسر قانونی شما به عنوان اپلیکنت همراه به کیس شما می باشد،از آنجایی که بعضی از سفارت ها در این زمینه با برنده اصلی همکاری می کنند و برخی دیگر اینگونه نیستند پس گاهی(در صورت عدم همکاری سفارت)لازم است که شما از KCC درخواست کنید که با سفارت شما برای حل این موضوع تماس بگیرد.

سوال: اگر برنده لاتاری پس از مصاحبه و قبل از ورود به آمریکا و پیش از اتمام پروسه ی لاتاری آن سال ازدواج کند چه کار باید بکند؟
جواب: این سناریو از نظر فنی هنوز امکان پذیر است اما در واقعیت به چند دلیل کاری بسیار پرریسک می باشد.ممکن است سفارت دلیل کار شما را درک نکند،ویزاها تمام شود یا پروسه به پایان سال مالی خود برسد.بنابراین فقط در صورتی این کار را انجام دهید که آدم ریسک پذیری باشید!!!

سوال: اگر برنده ی لاتاری پس از مصاحبه و ورود به آمریکا قبل از اتمام یا پس از اتمام پروسه ی لاتاری آن سال ازدواج کند چه کار باید بکند؟
جواب: در مورد اول از نظر فنی بسیار بسیار احتمال کمی دارد که دریافت ویزا به وقوع بپیوندد چون شک جدی در رابطه با واقعی بودن ازدواج برای سفارت و KCC ایجاد خواهد کرد.در مورد دوم نیز دیگر امکان دریافت ویزای لاتاری برای اپلیکنت همراه وجود ندارد و باید از کتگوری دیگری برای دریافت ویزا اقدام کرد.

سوال: برنده ی لاتاری چگونه می تواند کشور محل سفارت خود را قبل از کارنتی و دعوت به مصاحبه تغییر دهد؟
جواب: سفارتی که در آن مصاحبه می شوید بر اساس آدرس محل زندگی شما تعیین می شود در صورت تمایل به تغییر آن ابتدا فرم خود را آنلاک نموده و آدرس خود را تغییر دهید.سپس به KCC ایمیل ارسال کرده و درخواست کنید که محل مصاحبه را برای شما جا به جا کند.
این پروسه هرچه دیرتر صورت گیرد احتمال اینکه KCC بتواند این کار را برای شما انجام دهد کمتر خواهد بود.

سوال: برنده ی لاتاری چگونه می تواند کشور محل سفارت خود را بعد از کارنتی و دعوت به مصاحبه تغییر دهد؟
جواب: برای اینکار ابتدا با سفارت مقصد تماس گرفته و از آنها جویا شوید که آیا پرونده ی شما را قبول خواهند کرد؟چون سفارت جدید ممکن است پرونده ی شما را نپذیرد یا در صورت پذیرش زمان مصاحبه ی شما خیلی دیرتر از زمان مصاحبه در سفارت اولیه ی شما باشد.در صورت دریافت پاسخ مثبت اگر کماکان برای تغییر سفارت مصر هستید حالا باید با سفارت اصلی تماس گرفته و از آنها بخواهید تا پرونده ی شما را به سفارت جدید بفرستند.
پ.ن: انجام اینکار می تواند زمان زیادی از پروسه ی شما را هدر دهد بنابراین اینکار جز در موارد اضطراری پیشنهاد نمی شود.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0