دقت کنید در دام موسسات و ثبت قرار داد نیوفتید

برندگان لاتاری بهترین کیس ها برای قربانی شدن در دام کلاهبرداری مدرن هستند

توصیه میکنم مقاله راهنمای برندگان لاتاری را از دست ندهید.


خان اول: چک کردن نتیجه لاتاری و قبولی و دریافت کیس نامبر

میتوانید برای اینکار به مقاله ( راهنمای مشاهده نتایج لاتاری گرین کارت آمریکا ) مراجعه کنید.

خان دوم: تکمیل فرم ds-260

فرمds-260 مهم ترین مرحله برای دریافت ویزا است در تکمیل این فرم نهایت دقت رو داشته باشید. میتوانید به مقاله ( اموزش تکمیل فرم ds-260 ) مراجعه کنید.

خان سوم: واکسیناسیون

برای مراجعه به سفارت جهت انجام مصاحبه ، باید واکسن هایی رو در ایران بزنید و کارت زرد واکسیناسیون دریافت کنید. پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله (همه چیز درباره واکسن ها) و مقاله ( آدرس مراکز واکسیناسیون کارت زرد + لیست واکسن ها ) مراجعه کنید.

خان چهارم: جمع آوری و ترجمه مدارک

(این مرحله در حال حاضر از پروسه لاتاری حذف شده است.) تمامی مدارکی که در فرم ds-260 ادعا کرده اید را باید همراه با ترجمه به kcc ایمیل کنید. میتوانید به مقاله ( لیست مدارک ارسالی به KCC و نحوه نام‌ گذاری مدارک برای هر فرد) مراجعه کنید.

خان پنجم: پیگیری ویزا بولتن و سایت فرانک و انتظار و انتظار برای گرفتن ایمیل دعوت به مصاحبه

ویزا بولتن 15 هر ماه میلادی ارائه میشه و شما باید هر ماه ویزا بولتن ها رو چک کنید تا کیس نامبر شما در ویزا بولتن اعلام شود بعد میتوانید نامه دوم دریافت کرده و وقت مصاحبه بگیرید. میتوانید به مقاله ( آموزش استفاده از ویزا بولتن ) مراجعه کنید.

خان ششم: ست وقت مدیکال و اماده شدن برای سفر

قبل از انجام مصاحبه در کشوری که قصد مصاحبه دارید باید توسط پزشک معتمد سفارت معاینه شوید تا سلامت شما تایید گردد در غیر این صورت امکان گرفتن ویزا را ندارید. میتوانید به این مقاله ( همه چیز درباره تست مدیکال ) و همینطور این مقاله ( رجستر در سایت سفارت امریکا ) مراجعه کنید.

خان هفتم: انجام مصاحبه

برای گرفتن ویزا باید به یکی از سفارت های آمریکا در ابوظبی، یا آنکارا یا ایراون مراجعه کنید و به سوالات آفیسر پاسخ داده و مصاحبه شوید. میتوانید به مقاله ( همه چیز درباره مصاحبه لاتاری ) مراجعه کنید.

ممکن است وارد خان 8 ام شوید!! AP

پس مقاله (کلیرنس ویزای آمریکا) درباره پروسه AP را مطالعه کنید.

اخذ گرین کارت آمریکا

آخرین مرحله دریافت گرین کارت آمریکا بعد از مراجعه به خاک آمریکاست. توجه کنید که بعد از صادر شدن ویزا در واقع از تاریخ انجام مدیکال به مدت حداکثر 6 ماه فرصت دارید در آمریکا حضور داشته باشید تا ویزای شما باطل نشود. تاریخ هیچ ربطی به ۳۰ سپتامبر ندارد و روی ویزای شما زمان ابطال آن درج شده است.

+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0