Walmart:
این فروشگاه در اکثر شهرهای آمریکا شعبه دارند. در این فروشگاه کلیه مواد و لوازمی که مورد نیاز شماست وجود دارد. قیمت اجناس مناسب می باشد ولی لباس هایش بر اساس کیفیت جنس قیمت های متنوعی دارد.

Target:
این فروشگاه نیز تقریبا مشابه Walmart کلیه لوازم و مایحتاج زندگی را در بر دارد و تفاوت آنها بیشتر در دکوراسیون داخلی می باشد که در Target دکور و تزیین بسیار بهتر می باشد.

Food for less:
این فروشگاه ها عمدتا مواد غذایی و به ندرت مواد شوینده عرضه می کنند که از لحاظ قیمتی نیز مناسب هستند.

Sears:
لوازم خانه، لوازم بهداشتی و لباس بیشتر در این فروشگا ها به فروش میرسد، قیمت لوازم الکترونیکی در این فروشگاه ها بسیار مناسب می باشد.

Best buy:
معمولا برای خرید لپ تاپ و وسایل کامپیوتری از این فروشگا ها استفاده می شود که از لحاظ کیفیتی نیز بسیار قابل اعتماد می باشد.

Ross:
بیشتر مخصوص لباس و کفش می باشد به طور متنوع و با قیمت های بسیار خوب می باشد و به ندرت نیز لوازم خانه تزیینی در آن به فروش می رسد.

Tuesday Morning:
بیشتر لوازم خانه در آن به فروش میرسد و بسیار درهم برهم است و اگر وقت داشته باشید که حسابی داخل آنرا بگردید اجناس با قیمت بسیار خوبی پیدا خواهید کرد.

Home Depot:
فروشگاه بسیار بزرگ بوده و دارای سقف بسیار بلندی است. انواع وسایل مربوط به خانه و ابزار آلات آن ،ابزار ساخت وساز،انواع چوب ،کابینت ،قفل درب، شیر آلات،وسایل پیش ساخته وغیره را می توان در این فروشگاه ها خریداری کرد.

Lowes:
مانند Home Depot بوده که از نظر قیمتی متفاوت هستند.

Marshalls:
شامل لباس و برخی از لوازم منزل می باشد، تقریبا مانند Ross بوده ولی از آن مرتب تر و منظم تر است.

Dollar tree & 99 Cent:
در این دو فروشگاه خرده ریز منزل و مواد غذایی و بهداشتی، وسایل پلاستیکی و کاغذی و … یافت می شود که بسیار ارزان هستند و عموما اجناس کیفیت مناسبی ندارند. جنس آنها نیز چینی می باشد.

البته یک سری فروشگاه ها نظیر Beaverton,Oregon نیز هستند که می توان انواع خوراکی های ایرانی، نان و شیرینی و کنسرو های ایرانی و ترشی و در واقع هر خوراکی خام یا آماده ی ایرانی، میوه و سبزی ،کتاب, سی دی موسیقی و فیلم, مجله و روزنامه ایرانی و اطلاع از برنامه های ایرانی و بلیطش و همینطور وسایل مثل قوری, قلیون و … را در آنها تهیه کرد.

البته فروشگا های ایرانی در آمریکا بسیار زیاد هستند که می توانید آدرس آنها را از طریق اینترنت پیدا کنید. خرید در فروشگا ها معمولا از طریق کردیت کارت(Credit Card) یا با استفاده از دبیت کارت(Debit) صورت میگیرد.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0