? آژانس کاریابی APPLEONE
موسسه کاریابی اپل وان در شهر لس آنجلس در محله دانتون قرار دارد.آدرس موسسه کاریابی اپل وان: appleone ۷۲۵ south Figueroa streetوب سایت موسسه کاریابی اپل وان: www.appleone.com این موسسه در سال ۱۹۶۴ تاسیس شده است و براساس یک سیاست کاری به افراد برای دستیابی به اهداف کاریشان کمک می رساند. شرکت اپل وان بزرگترین موسسه کاریابی متعلق به بخش خصوصی آمریکا در شمال کشور امریکا میباشد. موسسه اپل وان بیش از ۲۰۰ دفتر در سراسر کانادا و ایالات متحده امریکا دارد. در سال ۲۰۱۳ وبسایت این موسسه جزء ده وبسایت برتر شد.

? آژانس کاریابی ROBERT HALF FINANCE AND ACCOUNTING
موسسه کاریابی رابرت هلف در شهر لس آنجلس قرار دارد که جزء آژانس های موقت به فعالیت می پردازد.آدرس موسسه کاریابی رابرت هلف: south Figueroa 865 street موسسه کاریابی accountemp متخصصین در زمینه کسب وکار، امور مالی حرفه ای و حسابداری ماهر و متخصص را به صورت موقت استخدام می کند. این موسسه مطابق با استعداد افراد فرصت های مناسبی برای رشدشان مهیا می کند . این موسسه بیش از ۳۲۵ مکان در سراسر جهان دارد.

? آژانس کاریابی WORKEBRIDGE ASSOCIATE
موسسه کاریابی workbridge در شهر لس آنجلس در محله وست وود قرار دارد. وب سایت موسسه وورک بریج: www.workbridge.com این موسسه یک شرکت کاریابی و استخدام در سراسر امریکا می باشد و متخصص استخدام در رشته های مهندسی و دیگر رشته ها است. موسسه work bridge براساس مدیریت بهینه، تمرکز بر روابط مشتری و یک رویکرد استخدام مبتنی بر تیم منحصر به فرد دارد. دفاتر این موسسه در شهر های دیگر کشور آمریکا و کانادا نیز شعبه دارند. از جمله: سانفرانسیسکو، سیلیکون ولی، لس آنجلس، نیوپورت، دالاس، شیکاگو بیچ، نیویورک، فیلادلفیا، بوستون، واشنگتن دی سی و تورنتو.

? آزانس کاریابی JOBSPRING PARTNER
موسسه جاب اسپرینگ در شهر شیکاگو در محله وست وود قرار دارد که در زمینه شغل یابی و استخدام افراد فعالیت میکند.وبسایت موسسه جاب اسپرینگ www.jobspring.com موسسه کاریابی جاب اسپرینگ فارغ التحصیلان را آماده ورود به شغل و سطوح جدیدی از زندگی می کند. روند مصاحبه مشاغل متعدد را برای متقاضیان و فارغ التحصیلان جویای کار شرح می دهند. موسسه کاریابی جاب اسپرینگ بهترین راه برای دریافت شغل جدید است. این موسسه دارای یک تیم سخت کوش است که از نزدیک با مشتریان و مدیران کار میکنند.

? آزانس کاریابی NATIONAL EVENT STAFFING
موسسه کاریابی نشنال ایونت در شهر لس آنجلس در محله ایست هالیوود قرار دارد که در آژانس کاریابی در بخش سرویس های بیزینس فعالیت میکند. وبسایت موسسه کاریابی نشنال ایونت: www.nationaleventstaffing.com

? موسسه کاریابی ZARZARMODELING
این موسسه کاریابی در شهر لس آنجلس محله دانتون قرار دارد که در زمینه کاریابی و استخدام فعالیت می کند.
آدرس موسسه: zarzarmodeling ۵۱۵ south flower street –وبسایت موسسه کاریابی: www.zarzarmodels.com

? شرکت MICROSOFT
شرکت مایکرو سافت بزرگترین شرکت خدمات کامپیوتری چند ملیتی است که در شهر رد موند ایالت واشنگتن ایالت متحده امریکا قرار دارد. این شرکت در سال ۲۰۱۵ طی برنامه حمایت اشتغال در شهر سیاتل میزبان کنسرسیوم اشتغال سه ماهه بود.

? آزانس کاریابی BALABUSTA
موسسه کاریابی بالابوستا در شهر لس آنجلس در محله وست لس آنجلس قرار دارد.
آدرس موسسه کاریتبی بالابوستا: west Olympic boulvard 11150

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0