The 4 most in-demand jobs that pay more than $120,000 per year, according to new research

4 شغل پرتقاضا با بیش از 120000 دلار در سال بر اساس تحقیقات جدید

بر اساس دفتر آمار کار، بازار کار همچنان فرصت‌های فراوانی را به جویندگان کار ارائه می‌کند و کارفرمایان در مجموع 353000 شغل در ژانویه اضافه کردند . از جمله صنایعی که بیشترین فرصت های شغلی را داشتند، خدمات حرفه ای و بازرگانی با 74000 شغل، مراقبت های بهداشتی با 70000 شغل و خرده فروشی که 45000 شغل ایجاد کرد.
Jobsite Ladders
دهانه های شش رقمی را در سراسر صنایع، به طور خاص، و مسیرهایی که بیشترین تقاضا را دارند، فهرست می کند. از فوریه 2024، دو صنعت با بازترین موقعیت های پردرآمد، فناوری و مراقبت های بهداشتی هستند.
در اینجا چهار شغل پرتقاضای نردبان تا ماه فوریه، شامل شرایط لازم و حقوق سالانه آورده شده است.

داروساز
داروسازان در خرده فروشی هایی مانند CVS و Walgreens و همچنین در داروخانه ها در بیمارستان ها کار می کنند. آنها به پزشکان در مورد مصرف دارو مشاوره می دهند، نسخه های بیماران را تکمیل می کنند، به سؤالاتی که ممکن است داشته باشند پاسخ می دهند و موجودی را مدیریت می کنند. آنها معمولاً برای استخدام به دکترای داروسازی و مجوز دولتی نیاز دارند.

طبق گفته Indeed ، آنها به طور متوسط سالانه 120000 دلار درآمد دارند .

مدیر داروخانه
طبق نام آنها، مدیران داروخانه ها بر داروخانه ها در خرده فروشان و بیمارستان ها نظارت می کنند. آنها اطمینان حاصل می کنند که کارکنانشان سفارشات افراد را به درستی تکمیل می کنند، به مشتریان خدمات ارائه می دهند، موجودی را مدیریت می کنند و به بهبود گردش کار کمک می کنند. آنها معمولاً دارای حداقل مدرک لیسانس مرتبط هستند و باید از ایالت خود مجوز بگیرند.

طبق گفته Indeed میانگین حقوق سالانه آنها 146000 دلار است .

مدیر پروژه
مدیران پروژه در بسیاری از زمینه ها مانند معماری، فناوری و ساخت و ساز کار می کنند. آنها مسئول نظارت بر کل پروژه از جمله تعیین محدوده آن، ایجاد جدول زمانی آن، ارزیابی هزینه ها و در جریان نگه داشتن ذینفعان از پیشرفت آن هستند. آنها معمولاً برای استخدام حداقل به مدرک کاردانی نیاز دارند، اگر نه مدرک لیسانس.
طبق گفته Indeed ، مدیران پروژه می توانند سالانه 137000 دلار درآمد داشته باشند.

مهندس ارشد نرم افزار
مهندسان ارشد نرم افزار وب سایت ها یا برنامه های نرم افزاری را با استفاده از زبان های کدنویسی مانند CSS، HTML و JavaScript توسعه می دهند. گاهی اوقات آنها تیم هایی از مهندسان دیگر را در فرآیند توسعه رهبری می کنند. با توجه به صنایع زیادی که این روزها نیاز به حضور آنلاین دارند، مهندسان ارشد نرم افزار در سراسر بازار کار مورد تقاضا هستند. آنها اغلب برای استخدام حداقل به مدرک لیسانس نیاز دارند.
طبق گفته Indeed ، آنها به طور متوسط ​​سالانه 145000 دلار درآمد دارند .
تقاضای زیاد برای داروسازان و مدیران داروخانه ممکن است تا حدی به افزایش سن کودک نسبت داده شود. جان مولینیکس، رئیس بازاریابی رشد در نردبان می‌گوید: «شما جمعیت عظیمی از ایالات متحده دارید که پیرتر می‌شوند و به داروی بیشتری نیاز دارند. اداره آمار کار پیش بینی می کند که موقعیت های بسیاری در مراقبت های بهداشتی در 10 سال آینده با تقاضای زیادی روبرو خواهد شد.
بسیاری از آن بچه‌های پرفروش نیز از این موقعیت‌ها بازنشسته می‌شوند و تعداد بیشتری از آنها را باز می‌گذارند.
مولینیکس می‌گوید: از نظر تقاضا برای مدیران پروژه، «با گسترش هوش مصنوعی، پروژه‌های بسیار بیشتری برای تکمیل نیاز به پیچیدگی بیشتری دارند». در نهایت، «هرچه یک پروژه پیچیده‌تر باشد، نیاز بیشتری به مدیریت آن از آغاز تا تکمیل وجود دارد.»
مولینیکس می‌گوید: تا آنجا که به مهندسان نرم‌افزار مربوط می‌شود، «چیزهای بیشتری در حال خودکار شدن هستند و نیاز روزافزونی به برنامه‌نویسانی وجود دارد که بتوانند این رابط‌های کاربری، این برنامه‌ها، این اتوماسیون‌ها و حتی سیستم‌هایی مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی را برنامه‌ریزی کنند». ″با افزایش فناوری، طبیعی است که برای ایجاد آن به توسعه دهندگان بیشتری نیاز داشته باشید.

منبع

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0