1️⃣ متصدی بار در کلوب Bartender: پول خوب برای افرادی که زیاد وقت کارکردن ندارند و سریع به نتیجه می خواهند برسند! شاید در سه شب تعطیلی آخر هفته تا 1000$ بتوان درآمد داشت.

2️⃣ ویراستار – نویسنده Editor/Writer: فردی با دانش بالا که روی هر موضوع،مقاله،سایت، مجله و … می تواند نظر داشته باشد بین 40 تا 60 دلار می تواند درآمد کسب کند. اگر درگیر پروژه نیز شوید این عدد بیشتر خواهد بود. مهمترین بخش این است که شما میزان دستمزد را تعیین می کنید. البته برای مشتری ها معمولی تا 20 دلار هم می توان کار کرد.

3️⃣ معلم Tutor: اگر در دانشی دارای تبحر خاصی هستید و اطلاعات کافی دارید؛ مثلا: ریاضیات، علوم طبیعی، زبان فرانسه و … خوب، می توانید به بچه های مدرسه کمک کنید و معلم خصوصی شوید. میانگین درامد در سالنامه آمار برابر 25$ است . البته اگر برای شرکت هایی که معلم خصوصی ارسال می کنند کار کنید این درامد کمتر است.

4️⃣ معلم ورزش Fitness instructor: این افراد ورزشکار در باشگاه ورزشی، خانه، مدرسه و … کار می کنند. میانگین درامد این افراد 19.78$ است. اما همه ما میدانیم که برای معلم خانگی شما باید ساعتی 75$ پرداخت کنید. این شغل نیاز به مدرک و مشخصات خاص خود است. مثلا برای یوگا، ایروبیک، پرورش اندام شما نیاز به مدرک هستید که باید زمان و هزینه برای آن پیش بینی کنید.

5️⃣ معلم موزیک Music teacher: اگر عاشق موسیقی هستید و پیانو، گیتار، سنتور و … می نوازید چرا به دیگران آموزش ندهید! درامد خوبی خواهید داشت. درامد برای نیم ساعت 12$ است البته معلم حرفه ای کمتر از 50$ نمیگیرد. توجه داشته باشید معلمان معروف تا 150 دلار برای شما هزینه خواهند داشت.

6️⃣ افراد حرفه ای در شبکه های اجتماعی Social Media Strategist:عنوان نا آشنایی است ولی برای بسیاری از شرکت ها مانند سکه و پول است! این افراد برای شما پول می سازند. آنها با بروزرسانی فیسبوک، تویتر،اینستاگرام، سایت های کمپانی ها و . . . درآمد زایی می کنند.اگر به دنبال کارپارت تایم با درآمد ماهانه تا 1500$ هستید این روش خوب است.

7️⃣همیار معلولان در دانشگاه Computerized College Note Taker: این افراد در کلاس درس به جای نابینا، ناشنوا و … از مطالب استاد نوت برداری می کنند و 36$ به صورت میانگی درامد دارند به علاوه مطالبی را نیز یاد می گیرند.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0